Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17934
Stary 22.12.2015, 12:01
Ej Wisła jak już sprzedajecie Legii Sadloka i Cierzniaka to trzeba było chociaż wynegocjować, żeby w drugą stronę poszedł Arak. I tak Legia cały czas go wypożycza, w 1 lidze coś tam strzela i jest jeszcze młody, więc się rozwinie spokojnie.
Odpowiedz cytując