Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
17934
22.12.2015, 12:01
Ej Wisła jak już sprzedajecie Legii Sadloka i Cierzniaka to trzeba było chociaż wynegocjować, żeby w drugą stronę poszedł Arak. I tak Legia cały czas go wypożycza, w 1 lidze coś tam strzela i jest jeszcze młody, więc się rozwinie spokojnie.
Mysciak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mysciak
Znajdź inne posty napisane przez Mysciak