maTS napisał(a):

|
Widzę że sporo osób jeździ po Gaszynskim ale fakty są takie, przejął klub w megaaa złej sytuacji finansowej.... z prasą nie najlepiej... od dawna nie było pucharów... jednym słowem hu*nia. Ciężko to wszystko poukładać w jeden rok bez pomocy prawda? Sponsorzy nie za bardzo przyjdą do klubu gdzie długi a ich pieniądze na spłatę a nie na rozwój...
|
Jakimś wielkim przeciwnikiem Gaszyńskiego nie jestem ale nie da się ukryć że to on skazał nas na Cywkę i Krzywejajo i to przez niego będziemy musieli oglądać ich w koszulkach Wisły jeszcze 2,5 roku. Natomiast moim zdaniem głównym winowajcą obecnej sytuacji jest Bednarz bo to on sprowadził do nas Buchalika i Jankowskiego na 3 lata, to on podpisał ze Smudą tak skonstruowany kontrakt, że teraz wisimy mu jeszcze bańkę, to za kadencji Bednarza rozwiązywano kontrakty i procesowano się z zawodnikami w taki sposób, że teraz co chwilę wylatuje jakiś trup z szafy i to on podpisał skandaliczną umowę z UFA
