Wyświetl pojedynczy post
lukas14
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17930
Stary 22.12.2015, 11:27
podobno Wisła zainteresowana Rafałem Pietrzakiem http://www.transfermarkt.pl/rafal-pi.../spieler/74722

Moim zdaniem sprzedanie Sadloka i sciągniecie pietrzaka byłby bardzo dobrym ruchem , Sadlok bardzo obnizył loty i w dodatku zaczoł gwiazdorzyc .
Odpowiedz cytując