Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10823
Stary 22.12.2015, 10:46
kristos napisał(a):Wyświetl post
Jedno z całą stanowczością trzeba stwierdzic - na dzień dzisiejszy ,nie ma w drużynie zawodnika ,którego odejście mogło spowodowac jakąś "katastrofe" ,wiec bez paniki.
Na miejsce obecnych rzemieśników znajdą sie inni.
Trzeba "wyczyścic" szatnie z chłamu ,który psuje atmaosfere.
Oczywiście to moje zdanie ......
Czy aby? Na bramkarza czekaliśmy od czasów niesławnej pamięci Dolhy, który też Neuerem nie był. Cierzniak jest dobry więc wypadałoby go zostawić. Oczywiście jest kwestia kasy ale tu sprawa jest jasna - albo się takowa znajdzie (czyli bramkarz powinien zostać) albo się nie znajdzie i lecimy w niebyt. Tylko skoro przyjmujemy wersję drugą to po ch... przedłużać agonię? Olejmy rundę wiosenną i od lata jedziemy z koksem w IV lidze.
Atmosferę w szatni psują głownie przelewy a w zasadzie ich brak. Jak już kiedyś napisałem - w naszej drużynie dla Wisły gra aktualnie dwóch panów: Brożek i Głowa ( obaj emeryci z przyzwoitym statusem majątkowym). Reszta to są pracownicy. Oczywiście jedni pracownicy mogą odejść i przyjdą inni ale nie zmieni to faktu, że następni grający "dla Wisły" najwcześniej pojawią się za kilka lat.
Odpowiedz cytując