Temat znany od lat, prawdopodobnie trzeba będzie zaorać to komunistyczne g..o
http://niezalezna.pl/74177-grupa-trz...-niebezpieczny
I jeszcze takie coś,krótko i dosadnie.Tak się rozmawia z komuchami i urbanoplatfusiarnią.Jak ktoś urażony to
https://twitter.com/zaorany/status/679070656420519936