Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34371
Stary 22.12.2015, 10:35
Temat znany od lat, prawdopodobnie trzeba będzie zaorać to komunistyczne g..o

http://niezalezna.pl/74177-grupa-trz...-niebezpieczny

I jeszcze takie coś,krótko i dosadnie.Tak się rozmawia z komuchami i urbanoplatfusiarnią.Jak ktoś urażony to

https://twitter.com/zaorany/status/679070656420519936
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 22.12.2015 o godz. 10:47.