Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10818
Stary 22.12.2015, 10:11
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Pewnie za obu do wyjęcia będzie jakieś 2,5 - 3 mln PLN. Na trochę by to uspokoiło sytuację w klubie. Bo o sportowych konsekwencjach takiego transferu, to nawet nie ma co wspominać...
Za obu to Legia daje milion. Przypominam, ze Cierzniak moze podpisac dowolnym klubem umowę od stycznai bodajże... Moze uda sie wytargać 1.5 mln, ale w czym mam to pomóc ? W spłacie bieżacych długów u zawodników?A co z długami dla byłych? To one spowodują odjęcie punktów przed rundą rewanżową....BC to typowy Jesus Gil y Gil
Odpowiedz cytując