Vinci napisał(a):

|
Pewnie za obu do wyjęcia będzie jakieś 2,5 - 3 mln PLN. Na trochę by to uspokoiło sytuację w klubie. Bo o sportowych konsekwencjach takiego transferu, to nawet nie ma co wspominać...
|
Za obu to Legia daje milion. Przypominam, ze Cierzniak moze podpisac dowolnym klubem umowę od stycznai bodajże... Moze uda sie wytargać 1.5 mln, ale w czym mam to pomóc ? W spłacie bieżacych długów u zawodników?A co z długami dla byłych? To one spowodują odjęcie punktów przed rundą rewanżową....BC to typowy Jesus Gil y Gil