|
Dla mnie na wielki plus RG idzie to, że po derbach w marcu 2015 dostaliśmy karę i nikt z C miał nie wejść na kolejne derby. Uważam to za zasługę RG, że weszliśmy na G na derby. Przecież to najważniejszy mecz w sezonie.
Jako mniejszy plus traktuję uszczelnienie Wisły, tj. mało rzeczy wyciekało z Wisły w porównaniu do wcześniejszych czasów. Zarówno jeśli chodzi o transfery, jak i inne działania. Nie tworzył wydumanych konfliktów (może poza tą dziwną akcją z akademią między sezonami).
Gdzieś czytałem, że aby spłacić wcześniejsze ugody na 30.09. dołożył z własnego portfela, ale nie jestem w stanie tego zweryfikować.
Oczywiście są też minusy, ale nie wiemy w ilu przypadkach miał związane ręce. Ja go oceniam pozytywnie. Spektakularnych sukcesów brak, ale tak jak piszę - każdy prezes u Cupiała to do pewnego stopnia jedzie na zaciągniętym ręcznym. Tak jest od lat.
|