|
Sadlokowi chwała nie chwd ze odchodzi. Legii tez trzeba dziękować i modlić się by się nic nie wykiełbasiło na ostatniej prostej.
A to ze RC w Legii to stary news. Ja tam sie mu nie dziwie, jak dla mnie najlepszy bramkarz tej rundy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|