arti napisał(a):

|
wg PS Sadlok i Cierzniak do L.
|
Niech tu dalej ludzie kminią że w Wiśle będą transfery w styczniu itd itd no chyba kuzwa z klubu.... Jedyna opcja to ze wujek Cupiał zablokuje. Bajki, Bajki, Bajki tylko jeszcze info brakuje o sprzedaży karnetów
