WISŁAZWE napisał(a):

|
Możesz nie reklamować tutaj swojej strony i swoich żałosnych artykułów przepisywanych z TT i innych mediów?
|
Pokażesz z jakich innych mediów przepisywalem?
O ile wiem na forum jest wolność wypowiedzi, jeżeli nie podoba Ci się co piszę to nie czytaj. Jak ktoś będzie chciał to przeczyta, po co odrazu wyjeżdżać z taką agresją?