Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
paczus
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
10805
21.12.2015, 21:59
Zamieszanie jak zawsze tylko teraz bez kasy więc nie ma czym przykryć nieudolności, ale... nie da się nie kibicować to przecież WISŁA!
paczus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do paczus
Znajdź inne posty napisane przez paczus