Wyświetl pojedynczy post
maTS
Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: TPI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10804
Stary 21.12.2015, 21:34
Widzę że sporo osób jeździ po Gaszynskim ale fakty są takie, przejął klub w megaaa złej sytuacji finansowej.... z prasą nie najlepiej... od dawna nie było pucharów... jednym słowem hu*nia. Ciężko to wszystko poukładać w jeden rok bez pomocy prawda? Sponsorzy nie za bardzo przyjdą do klubu gdzie długi a ich pieniądze na spłatę a nie na rozwój...
Odpowiedz cytując