|
Ja nie wiem czy tak ciężko zrozumieć, że żadna firma się nie będzie pchać w sponsoring (a zwłaszcza nie za 4 bańki) klubu, o którym głównie słychać: "Wisła jest niewypłacalna". Nikt się nie chce kojarzyć z upadkiem. Marketingowy strzał w łeb.
Coca-cola, jeżeli wejdzie, to tylko dlatego że dzięki zmianie zarządu i przejściu pod TS(?), Cupiał będzie mógł z własnej kasy spłacić długi. Póki jest TF, to nic nie może ot tak sobie przelać.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|