Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10794
Stary 21.12.2015, 20:24
Ja nie wiem czy tak ciężko zrozumieć, że żadna firma się nie będzie pchać w sponsoring (a zwłaszcza nie za 4 bańki) klubu, o którym głównie słychać: "Wisła jest niewypłacalna". Nikt się nie chce kojarzyć z upadkiem. Marketingowy strzał w łeb.

Coca-cola, jeżeli wejdzie, to tylko dlatego że dzięki zmianie zarządu i przejściu pod TS(?), Cupiał będzie mógł z własnej kasy spłacić długi. Póki jest TF, to nic nie może ot tak sobie przelać.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując