|
Dla mnie to nie jest logiczne. Jesli Gaszyński załatwił Coca-colę, to dlaczego został wywalony ? Jesli jednak to nie jego zasługa, to przyznam szczerze, że nie umiem sobie przypomnieć nic na "+" z tego prezesury. .... choć ponoć rezygnacja ich obu była podyktowana wąznymi sprawami osobistymi ...
|