kerim1906 napisał(a):

Dobra,jak już tak piszemy o przyczynach dla których nie trzeba popierać KOD chciałbym publicznie zapytać?Kto na tym forum popiera KOD (czyli komunistów i złodziei wymieszanych z esbecją).Pożytecznych idiotów nie biorę pod uwagę bo takich wszędzie dostatek.Wpisywać sie śmiało, powodów nie trzeba podawać bo już wymieniłem.
P.S ABG Ty jesteś "tuzu" bez odmiany.Wiesz to taki wyższy stopień 
ABG poznajesz styl? https://pbs.twimg.com/media/CWwvrrLVAAEEL5j.jpg:large
|
Arial Black. Nie musisz dziekowac
A tak na powaznie Miroslawie to wyczules mnie: