Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34362
Stary 21.12.2015, 19:51
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Dobra,jak już tak piszemy o przyczynach dla których nie trzeba popierać KOD chciałbym publicznie zapytać?Kto na tym forum popiera KOD (czyli komunistów i złodziei wymieszanych z esbecją).Pożytecznych idiotów nie biorę pod uwagę bo takich wszędzie dostatek.Wpisywać sie śmiało, powodów nie trzeba podawać bo już wymieniłem.

P.S ABG Ty jesteś "tuzu" bez odmiany.Wiesz to taki wyższy stopień

ABG poznajesz styl? https://pbs.twimg.com/media/CWwvrrLVAAEEL5j.jpg:large
Arial Black. Nie musisz dziekowac

A tak na powaznie Miroslawie to wyczules mnie:

Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 21.12.2015 o godz. 20:01.
Anty PO-PiS!!!