Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10770
Stary 21.12.2015, 17:49
Jedyne marne pocieszenie jest takie że sam podał się do dymisji nie trzeba będzie jemu i Jankowskiemu płacić, ale to co się dzieje w klubie to jest delikatnie mówiąc niepokojące, zobaczymy kiedy przedstawią nowego prezesa, trenera, oby jak najszybciej.
Odpowiedz cytując