|
Jedyne marne pocieszenie jest takie że sam podał się do dymisji nie trzeba będzie jemu i Jankowskiemu płacić, ale to co się dzieje w klubie to jest delikatnie mówiąc niepokojące, zobaczymy kiedy przedstawią nowego prezesa, trenera, oby jak najszybciej.
|