Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10759
Stary 21.12.2015, 15:02
bódyń napisał(a):Wyświetl post
A moze byc zrobic wątek podobny do "Rynek transferowy..." np "Media o Wiśle (bez komentarzy)' i każdy by mógl wklejać linki, twitty itd bo czytanie tego watku staje sie dosc trudne. Plotki fakty wymieszane
Ja tu od kilku stron nie widziałem FAKTÓW.
Odpowiedz cytując