bódyń napisał(a):

|
A moze byc zrobic wątek podobny do "Rynek transferowy..." np "Media o Wiśle (bez komentarzy)' i każdy by mógl wklejać linki, twitty itd bo czytanie tego watku staje sie dosc trudne. Plotki fakty wymieszane
|
Ja tu od kilku stron nie widziałem FAKTÓW.