Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10758
Stary 21.12.2015, 15:00
A moze byc zrobic wątek podobny do "Rynek transferowy..." np "Media o Wiśle (bez komentarzy)' i każdy by mógl wklejać linki, twitty itd bo czytanie tego watku staje sie dosc trudne. Plotki fakty wymieszane
Odpowiedz cytując