Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10756
Stary 21.12.2015, 14:36
Smuda prezesem( hahahahahahahahaha) Kapka zbawiciel i Cupiał "dobrodziej , który wzmocni Wisłę w zimie"...Lecimy na wiosnę na ryj.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 21.12.2015 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując