|
Member
Offline
|
|
Revolver napisał(a): 
Że Gaszyński leci albo nie leci, to już było tyle przecieków, że się rzygać chce. Dopóki klub nie wyda oficjalnych oświadczeń, to pierdzę na takie doniesienia.
Twoje źródło o Gaszyńskim to niby kto?
|
to pierdz co mnie to
a jakie to ma znaczenie
|
|