Wyświetl pojedynczy post
m_abg
Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10747
Stary 21.12.2015, 13:39
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Że Gaszyński leci albo nie leci, to już było tyle przecieków, że się rzygać chce. Dopóki klub nie wyda oficjalnych oświadczeń, to pierdzę na takie doniesienia.

Twoje źródło o Gaszyńskim to niby kto?
to pierdz co mnie to

a jakie to ma znaczenie
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując