Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10737
Stary 21.12.2015, 10:57
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Od tego czasu mija jedenaście lat i żadna drużyna potem nie zbliżyła się nawet do poziomu Wielkiej Wisły Henryka Kasperczaka. Prawda, Markus? Jak się deprecjonowało prawdziwe sukcesy tamtej Wisły, oj pamiętam doskonale.
Hehe Pamiętam Markusa, tylko nie pamietam co pisał ... co pisal ?
Odpowiedz cytując