KOALIK napisał(a):

|
Od tego czasu mija jedenaście lat i żadna drużyna potem nie zbliżyła się nawet do poziomu Wielkiej Wisły Henryka Kasperczaka. Prawda, Markus? Jak się deprecjonowało prawdziwe sukcesy tamtej Wisły, oj pamiętam doskonale.
|
Hehe

Pamiętam Markusa, tylko nie pamietam co pisał ... co pisal ?