Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10735
Stary 21.12.2015, 10:22
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Dzwoniłem do Cupiała, żeby się dowiedzieć co dalej z Wisłą.... nie jest kolorowo. Ogólnie ciężko było zrozumieć cokolwiek, nie odebrał Cupiał tylko jego żona, a w tle słychać było odgłosy libacji alkoholowej Smudy (krzyczał coś po niemiecku), Kapki (mówił, że załatwi jakiegoś magika z Brazylii, ale dopiero podczas karnawału w Rio de Janeiro), no i Cupiała (mówił, że najwyższa pora na MP i LM).
Czyli nie było słychać Gaszyńskiego? A więc plotki o jego zwolnieniu to prawda
Odpowiedz cytując