Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10727
Stary 21.12.2015, 09:25
Tak mi się wydaje że jednym z zadań prezesa jest pozyskanie licencji na grę w ekstraklasie. A z tego co czytam dokumentacja do zgromadzenia nie jest zbyt łatwa (zwłaszcza w obecnej sytuacji Wisły). Jak wyobrażacie sobie Smude z takim zadaniem. Czy ktoś wie czy on w ogóle umie pisać?
Odpowiedz cytując