|
Tak mi się wydaje że jednym z zadań prezesa jest pozyskanie licencji na grę w ekstraklasie. A z tego co czytam dokumentacja do zgromadzenia nie jest zbyt łatwa (zwłaszcza w obecnej sytuacji Wisły). Jak wyobrażacie sobie Smude z takim zadaniem. Czy ktoś wie czy on w ogóle umie pisać?
|