Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
maTS
Member
Od: 01.2015
Skąd: TPI
Offline
#
10712
20.12.2015, 22:46
hehe... a mnie śmieszą niektóre wpisy, ja staram się mówić co wiem i myślę a wy mnie jeszcze besztacie i jeździcie po mnie ? Bo powiedziałem co się dowiedziałem
? Pewnie drwijcie... macie lepsze info !! Lepsze źródła.
maTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maTS
Znajdź inne posty napisane przez maTS