Wreszcie koniec... Przynajmniej na jakiś czas

Wyróżnienie : Piast Gliwice
Karny kutas : Nie wiem...za dużo do wyboru ale chyba jednak Śląsk.
Poziom tej ligi spada na łeb na szyję. W tej chwili zawodnik, który w pucharach nie strzela jest w stanie wykręcić konkretny wynik bramkowy, pralnia z Gdańska co chwile się zacina i wypluwa kolejnych "zawodników", a Mistrz Polski gra w ataku wiecznym talentem "dycha" i ewenementem pokroju Sikorskiego.
O "Lidze Mistrzów" z Kucharczykiem czy dość dobrze grającej Cracovii z antytezą piłkarza Rymaniakiem nie będę zbyt dużo pisać

Czas na sezon ogórkowy !