Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1345
Stary 20.12.2015, 20:06
Wreszcie koniec... Przynajmniej na jakiś czas
Wyróżnienie : Piast Gliwice
Karny kutas : Nie wiem...za dużo do wyboru ale chyba jednak Śląsk.
Poziom tej ligi spada na łeb na szyję. W tej chwili zawodnik, który w pucharach nie strzela jest w stanie wykręcić konkretny wynik bramkowy, pralnia z Gdańska co chwile się zacina i wypluwa kolejnych "zawodników", a Mistrz Polski gra w ataku wiecznym talentem "dycha" i ewenementem pokroju Sikorskiego.
O "Lidze Mistrzów" z Kucharczykiem czy dość dobrze grającej Cracovii z antytezą piłkarza Rymaniakiem nie będę zbyt dużo pisać
Czas na sezon ogórkowy !


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując