Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10679
Stary 20.12.2015, 17:25
maTS napisał(a):Wyświetl post
Trzeba zrozumieć że każdy piłkarz gra też dla pieniędzy... a to że mają podpisane kontrakty na 60-70 tyś nie ich wina ( nie adekwatnie do ich umiejętności). Teraz pytanie co będzie... Wszystko zależy od Cupiała, mogliśmy w cześniej stawiać na wychowanków... teraz byli byśmy w zupełnie innym punkcie... Zobaczycie ruch dobrze robi gra sporo młodzieży, mają na ławce uzdolnioną młodzież... jeszcze zarobią na nich... Gdybyśmy pomyśleli wcześniej to nie dość że grali by za klub (nie wielkie pieniądze), to jeszcze zarobić mogli byśmy. Trzeba myśleć.
NIKT z obecnych zawodników nie ma takiego kontraktu.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując