lopez71 napisał(a):

|
Wczoraj usłyszałem od kumatego gościa że trenerem od nowego sezonu zostanie Marcin Brosz a prezesem ma być Piotr Skrobowski
|
To by wyjaśniało dlaczego na giełdzie przewinął się Broos, ktoś źle usłyszał nazwisko
Tak czy owak, jeśli to prawda to nie będzie żadnego nowego rozdania tylko ratunek ligi...