Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.12.2015, 16:28
lopez71 napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj usłyszałem od kumatego gościa że trenerem od nowego sezonu zostanie Marcin Brosz a prezesem ma być Piotr Skrobowski
To by wyjaśniało dlaczego na giełdzie przewinął się Broos, ktoś źle usłyszał nazwisko

Tak czy owak, jeśli to prawda to nie będzie żadnego nowego rozdania tylko ratunek ligi...
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Stelio : 20.12.2015 o godz. 16:29.
Odpowiedz cytując