Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2682
Stary 20.12.2015, 15:56
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz, żeby nie było wątpliwości, tabela po derbach:



Tabela na zakończenie jesieni:


Taką pozycję dawała nam ta nieskuteczna gra. Czwarte miejsce w tabeli, czwarte/trzecie jeśli chodzi o liczbę strzelonych goli (mając w składzie jednego napastnika), 3/6 punktów straty do drugiego miejsca w tabeli.
6 strzelonych z Podbeskidziem zwalniajacym trenera, 4 z jagiellonia po wyprzedazy (Pazdan, Gajos, Tuszynski). 2 z amika w dolku. Razem 12. Pytania, wnioski?

12 bramek przelozylo sie na 9pkt., po podziale na 4,5.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 20.12.2015 o godz. 16:00.
Anty PO-PiS!!!