Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.12.2015, 14:02
Nie, wagonu nie bedzie.

Nie, nie znam Broosa jako trenera, czy jest lepszy, czy beda z nim lepsze wyniki, a nawet nie bede go porownywal z Pasieka. Jak chcesz wrozbity to ogladaj programy ezoteryczne.

Ja licze na to, iz odejdziemy od nieskutecznej krakowskiej pilki. Od posiadania jej i rozgrywania ataku pozycyjnego, ktorego po prostu nie potrafimy, zabiera on cenny czas i sily, co przy tak waskiej kadrze jest samobojstwem. Licze na probowanie roznych schematow, a nie kurczowe 4-5-1.

Ja zas nie rozumiem zdania niektorych, ze skoro inni graja przeciwko nam z kontry, to my musimy atakiem pozycyjnym. "Gra sie tak jak przeciwnik pozwala" i "Wygrywa ten, ktory narzuci przeciwnikowi wlasny styl gry". Takie scyzory, Łęczna (wpisz dowolny klub teoretycznie slabszy) beda nam pilke oddawac za darmo? Wybijac na auty, rozne?
Anty PO-PiS!!!