|
W rezerwach za to w tym sezonie wielokrotnie popisał się brakiem opanowania i grą nogami na poziomie trampkarza młodszego. Co jak co, ale jeżeli mozna mówić o tym, że bramkarz drużynie ratuje punkty to Miśkiewicz od 2 lat kimś takim nie jest - wyszedł mu jeden sezon, w którym też popełnił wiele baboli.
|