17wojownik napisał(a):

|
Rozkmińcie - IMO Moskal też nic nie ugrałby np. z Lechem przy 0:1 w 20 minucie, z kontuzjowanym Brożkiem i już bez Sadloka. Też by wiele więcej nie zrobił z takim składem na Pogoni - z tyloma kontuzjami. Dla mnie jest całkiem prawdopodobne, że w tych 4 meczach po derbach Moskal zdobyłby tak 0-2 punkty, a czy to zmieniłoby optykę albo naszą realną sytuację? Wątpię.
|
Zmieniło by to tyle, że zamiast na 13-14 miejscu bylibyśmy na 8. Taka drobna kosmetyka.