Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 20.12.2015, 11:57
Głowa po meczu poganiał w....iony później resztę drużyny żeby łaskawie podeszli pod pozostałe sektory.

Mecz z Pogonią rozpoczął i zakończył rok 2015 przy Reymonta. Za każdym razem były to mecze pod wodzą innego trenera. Początek i koniec roku były nieprzyjemne. Obyśmy weszli w 2016 zdecydowanie lepiej.Liczmy na skautów,żeby wyhaczyli jakiegoś napastnika porządnego.
Odpowiedz cytując