|
Głowa po meczu poganiał w....iony później resztę drużyny żeby łaskawie podeszli pod pozostałe sektory.
Mecz z Pogonią rozpoczął i zakończył rok 2015 przy Reymonta. Za każdym razem były to mecze pod wodzą innego trenera. Początek i koniec roku były nieprzyjemne. Obyśmy weszli w 2016 zdecydowanie lepiej.Liczmy na skautów,żeby wyhaczyli jakiegoś napastnika porządnego.
|