|
Pewnie zasieję ferment, ale z każdym miesiącem tylko utwierdzam się w tym. Bogusław Cupiał niszczy ten Klub. Od lat.
Każde wąchanie się teraz ze Smudą, który nas pozwał i plecie takie farmazony w prasie (a dziennikarzyny łykają takie brednie jak młode pelikany) - to totalne ku*wienie się. Tu nawet nie chodzi tak bardzo o to ile sportowo może dać/zepsuć Smuda, ale o zasady, o szacunek dla samego siebie.
|