maTS napisał(a):

Ja proponuję utworzyć konto na ratunek Wisły, gdzie KAŻDY kto będzie chciał co miesiąc będzie mógł przesłać dowolną kwotę czy to 1 zł czy 100 zł. Wisełka ma tysiące fanów na całym świecie i co miesiąc takie wpłaty na pewno mogły by pomóc. Co Wy na to
|
Przeciez jest takie konto. Jak kupujesz bilet pieniadze ida na nie. jak kupisz karnet tez.