Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2029
Stary 20.12.2015, 00:36
Jak pisałem wcześniej, mam dosyć specyficzny problem z tylnymi lampami. Mianowicie zszedł mi lakier do połowy ze światła pozycyjnego z lewej jak i z prawej strony. Wygląda to tak jakby ktoś włączył wsteczny bieg... Zdjęcie niestety tego efektu nie pokazuje w 100%

Wiadomo, że nie powinienem jeździć z takimi światłami, bo istnieje szansa zabrania dowodu rej. Czy myślicie, że do wymiany są całe tylne lampy czy może jakaś inna metoda? Pomalowanie "klosza" w środku sprayem?

Wymieniałem ostatnio rozrząd i mechanik powiedział mi, że najprawdopodobniej, ktoś kiedyś wrzucił zbyt mocną żarówkę i taki efekt + okopcone lampy (tak, jakby były nieszczelne)

Co o tym sądzicie?
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg lampa.jpg (86,7 KB, 34 wyświetleń)
Odpowiedz cytując