Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10674
Stary 20.12.2015, 00:34
Wszyscy się zastanawiają, co byłoby bardziej kompromitujące. Smuda trenerem, dyrektorem sportowym czy prezesem, a co jeśli jest jeszcze gorzej i Smuda ma zostać wielkim imperatorem naszej "Białej Gwiazdy śmierci"? Wtedy nie trzeba by było mnożyć stanowisk i Franek odpowiadał by za wszystko. To by też wyjaśniało plakaty w klimacie Gwiezdnych Wojen na mecz z Pogonią to tak w ramach śmiechu przez łzy oczywiście...
Odpowiedz cytując