Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10672
Stary 19.12.2015, 22:46
Przez najbliższe lata Cupiał dalej ma być jedynym właścicielem klubu, inaczej nie brałby się za wpompowanie kasy do klubu (a no to się zanosi-ma uregulować zaległe pensje w stosunku do obecnych zawodników Wisły i przekazać środki na transfery, łącznie to będzie pewnie kilka mln zł) Skrobowski ponoć skupia wokół siebie wielu inwestorów którzy wykazują chęć zainwestowania w klub i właśnie dlatego ma zostać prezesem Wisły Kraków. Wg mnie Cupiał dalej pewnie przez najbliższych kilka lat (4-5) a może i dłużej będzie prawdziwym i jedynym właścicielem. Cupiałowi zależy na powrocie Wielkiej Wisły z dwóch powodów - ma duże ambicje i kocha ten klub oraz pieniądze, a to jedyna metoda aby odzyskać choćby część z tych 100 mln długu wewnętrznego.

Zobaczymy kto będzie nowym trenerem, to już wiele nam powie. Musimy poczekać jeszcze kilka dni może do końca roku/początku stycznia i wszystko się wyjaśni ale wg mnie Cupiał robi ostatnie podejście do odbudowy klubu i trzymajmy kciuki aby mu się udało wraz z innymi partnerami biznesowymi, wyprowadzić Wisłę na prostą, bo to nasz klub i każdemu z nas powinno zależeć na jego powrocie na szczyt.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 19.12.2015 o godz. 22:53.
Odpowiedz cytując