|
Trzeba zrozumieć że każdy piłkarz gra też dla pieniędzy... a to że mają podpisane kontrakty na 60-70 tyś nie ich wina ( nie adekwatnie do ich umiejętności). Teraz pytanie co będzie... Wszystko zależy od Cupiała, mogliśmy w cześniej stawiać na wychowanków... teraz byli byśmy w zupełnie innym punkcie... Zobaczycie ruch dobrze robi gra sporo młodzieży, mają na ławce uzdolnioną młodzież... jeszcze zarobią na nich... Gdybyśmy pomyśleli wcześniej to nie dość że grali by za klub (nie wielkie pieniądze), to jeszcze zarobić mogli byśmy. Trzeba myśleć.
|