kristos napisał(a):

Nie chce , niech idzie do Legii ,moze nawet wziąść Sadloka i Jankowskiego .
Jak ma łaskę robić ,to lepiej niech teraz odejdzie i nie zawraca dupy.
Nic na silę.
Niech zostaną ,tylko ci którzy naprawdę chcą grać dla tego klubu.
Reszta sper...ać.
|
W senie kibice maja grać czy jak? Nie do końca odnajduję sens wypowiedzi. We współczesnym futbolu na boisku 98% stanowią pracownicy. Można sobie wzajemnie opowiadać bajki o przywiązaniu do klubu ale rzeczywistość jest inna. W Wiśle na ta chwilę dla klubu a nie dla pieniędzy grają dwie osoby: Głowacki i Brożek. Obaj emeryci ustawieni finansowo, kończący karierę w klubie do którego są przywiązani. Cała reszta gra dla pieniędzy, kariery.