Patryko napisał(a):

Będac na miejscu Cierzniaka przedłużałbyś kontrakt w klubie chylącym się ku upadkowi, w którym nie płaci się na czas, organizacyjnie i finansowo jest bagno, mając 32 lata na karku?
Do takiego tanga trzeba dwojga, Cierzniak ślepy nie jest i wcale bym mu się nie dziwił, gdyby nie przedłużył. W tej sytuacji za dobrą monetę możnaby wziąć jakiegoś odstępniaczka od Legii w okolicach 50-100k euro.
|
Nie chce , niech idzie do Legii ,moze nawet wziąść Sadloka i Jankowskiego .
Jak ma łaskę robić ,to lepiej niech teraz odejdzie i nie zawraca dupy.
Nic na silę.
Niech zostaną ,tylko ci którzy naprawdę chcą grać dla tego klubu.
Reszta sper...ać.