Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34322
Stary 19.12.2015, 20:36
Wolnosci demonstracji bardzo latwo jest poddac recenzji zwlaszcza, gdy jest sie jej organizatorem, badz uczestnikiem.

Lista skandowanych hasel, przemowienia - wszystko przechodzi przez cenzora.

Zglosic i tak ja trzeba, bo inaczej nielegalne zgromadzenie/demonstracja - nie przypomina Wam to czegos?

Oczywiscie warto wspomniec o uzyciu wowczas broni gladkolufowej.

Policja w pelnym rynsztunku, filmowanie uczestnikow kamera video w celu zbiorki wizerunku i danych osobowych.

I wspomniana przeze mnie komunistyczna (bratnia pomoc) ustawa 1066 zezwalajaca na uzycie przez obcych funkcjonariuszy broni palnej, srodkow przymusu bezposredniego, srodkow pirotechnicznych.

"Wolne" demonstracje. Tyaaa...
Anty PO-PiS!!!