Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10659
Stary 19.12.2015, 19:27
Powrót Smudy to odwleczenie w czasie wniosku o ogłoszenie upadłości do końca sezonu 2015/16. Żaden zagraniczny trener (z dorobkiem) bez kasy na transfery nie przyjdzie pracować w takich warunkach. Fakt, że Cupiał w ogóle podjął rozmowy z poprzednim właścicielem Wisły, którego wszystkie inicjatywy gospodarcze po 2000 roku upadły świadczy o jednym - o braku jakiegokolwiek pomysłu na ten klub.
Nie ma sensu w ogóle podchodzić poważnie do tego co podobno płynie z ust obecnego właściciela Wisły bo ten jest w niekończącej się podróży za rozumem. Cupiał + Kapka + Smuda = Ożarów bis.
Odpowiedz cytując