Davss875 napisał(a):

|
Przynajmniej za Smudy byliśmy w pierwszej 8, ale cyrk niezły w tym klubie jest. Amatorka na całego. Cała Polska będzie się śmiać, ale najważniejsze żeby się utrzymać w lidze.
|
za smudy i stilica (albo..łukasza g-pierwsza runda smudy)