Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10657
Stary 19.12.2015, 19:10
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej za Smudy byliśmy w pierwszej 8, ale cyrk niezły w tym klubie jest. Amatorka na całego. Cała Polska będzie się śmiać, ale najważniejsze żeby się utrzymać w lidze.
za smudy i stilica (albo..łukasza g-pierwsza runda smudy)
Odpowiedz cytując