Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10656
Stary 19.12.2015, 18:18
Przynajmniej za Smudy byliśmy w pierwszej 8, ale cyrk niezły w tym klubie jest. Amatorka na całego. Cała Polska będzie się śmiać, ale najważniejsze żeby się utrzymać w lidze.
Odpowiedz cytując