Jaroo1" Zobacz jak ty si e do ludzi zwracasz, komuch, urbanoplatfus
W przeciwieństwie do ciebie trollu nie owijam w bawełnę.Komuch to komuch, urbanoplatfue to urbanoplatfus.Szamba nie nazywam perfumerią.Jakieś wątpliwości do tych nazw?
Jak ci sie nie chce "przebijać" to nie jątrz bo g...o znajdziesz.
Co do ostatnich wynurzeń , hadacza szukaj w rodzinie , może znajdziesz.
Jeszcze jedno jak to napisałeś? ch..u? No to z powrotem.Jaroo1 ty złamany c..u.Pasuje?
"