Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
maTS
Member
Od: 01.2015
Skąd: TPI
Offline
#
10651
19.12.2015, 17:30
Skoro chcemy niby się wzmocnić i walczyć o coś to ciezniaka się pozbywamy, tzn nie przedluzamy z nim umowy... coś nie tak chyba
maTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maTS
Znajdź inne posty napisane przez maTS