Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6630
Stary 19.12.2015, 17:27
Dokladnie tak. Wrzucilbym screena z poprzedniej gry Wisla ale zaczalem nowa gre. O dziwo znowu byla zmiana wlasciciela, tym razem w trakcie drugiego sezonu. Rozegram jeszcze pare sezonow to wrzuce Ci tutaj screena.
Odpowiedz cytując