|
Analizując wszystkie informacje medialne ostatniego tygodnia i wpisy twitterowe ludzi związanych dość blisko z Wisłą poprzez pracowników lub znajomków dają prostą odpowiedź.
Nie tylko Weszło będzie miało polew z Wisły. Będzie miała z niej polew cała Polska.
Czeka nas powrót Smudy, co już chyba dla większości tu jest jasne. Zaskakująca ma być jeszcze forma tego powrotu..
Pojawią się też informacja o pozytywnym zaskoczeniu innym, choć w świetle tego pierwszego nie wiem co może być pozytywne.
Kibice raczej nie zareagują 'pozitiwnie' na powrót Franka.S.
I tak, Cierzniak prawdopodobnie prowadzi rozmowy z Legią. Na temat przejścia jeszcze zimą. - takie potwierdzenie można znaleźć w kilku żródłach.
Niech mnie ktoś uszczypnie... to wszystko nie może być prawda ;/
|