Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10647
Stary 19.12.2015, 16:59
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Ja tez to tak rozumiem. Informacja ze Broos nie bedzie a weszlo bedzie mial auzywanie tydzien oznacza, ze szykuje sie powrot.
No to wspaniale. Ułóżmy więc teraz proste równanie: Przygotowania Smudy do rund wiosennych + Nasza kadra, najprawdopodobniej niczym nie wzmocniona + odejście Cierzniaka i Michał "Ręcznik" Buchalik z powrotem między słupkami = x


I teraz tylko od losu i szczęścia, zależy czy ten x oznacza szczęśliwe utrzymanie w ekstraklasie czy I ligę. Ehh... smutnych czasów doczekaliśmy...
Odpowiedz cytując