bódyń napisał(a):

|
Ja tez to tak rozumiem. Informacja ze Broos nie bedzie a weszlo bedzie mial auzywanie tydzien oznacza, ze szykuje sie powrot.
|
No to wspaniale. Ułóżmy więc teraz proste równanie: Przygotowania Smudy do rund wiosennych + Nasza kadra, najprawdopodobniej niczym nie wzmocniona + odejście Cierzniaka i Michał "Ręcznik" Buchalik z powrotem między słupkami = x
I teraz tylko od losu i szczęścia, zależy czy ten x oznacza szczęśliwe utrzymanie w ekstraklasie czy I ligę. Ehh... smutnych czasów doczekaliśmy...