Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10646
Stary 19.12.2015, 16:51
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Ja to właśnie tak rozumiem, że Smuda wraca. I tak kasę bierze to niech chociaż na nią zapracuje. Każda informacja jest chyba lepsza od bankructwa.
Ja tez to tak rozumiem. Informacja ze Broos nie bedzie a weszlo bedzie mial auzywanie tydzien oznacza, ze szykuje sie powrot.
Odpowiedz cytując