Blaszczu16 napisał(a):

|
Ja to właśnie tak rozumiem, że Smuda wraca. I tak kasę bierze to niech chociaż na nią zapracuje. Każda informacja jest chyba lepsza od bankructwa.
|
Ja tez to tak rozumiem. Informacja ze Broos nie bedzie a weszlo bedzie mial auzywanie tydzien oznacza, ze szykuje sie powrot.